Trattoria & Pizzeria

Maironio g. 22, Kaunas

+370 685 6 12 12

Autentiški italų

patiekalai

Itin jauki itališka

tratorria

Švieži ir kokybiški

produktai

TRATTORIA PICCOLA ITALIA

Piccola Italia – nedidelis šeimos restoranas, kuriame vos nuo pirmo slenksčio Jus pasitiks autentiška itališkos tratorijos atmosfera ir krosnyje kepamų picų kvapas…

Kartu su šeima daug keliavome po Italiją – Toskanos, Sicilijos, Kampanijos regionus, pažindinomės ir mokėmės iš geriausių Italijos šefų, kad įmintume tikrų itališkų makaronų, picų ir nuostabaus skonio naminės pastos gamybos paslaptis. Ir iš tiesų, kad atkurtume autentišką itališkų patiekalų skonį, maistą gaminame tik iš Italijos atkeliavusios šviežios mocarelos, brandintų pecorino, parmezano ir kitų sūrių, kumpių, alyvuogių aliejaus bei prieskonių.

Piccola Italia – puiki vieta verslo pietums ar vakarienei su draugais bei šeima. Mėgaukitės itališkomis picomis, jūros gėrybių patiekalais, makaronais, prie kurių kartu su somelje padėsime parinkti geriausius Italijos regionų vynus. Pajuskite itališką svetingumą ir charizmatiškumą – buon appetito!

Kontaktai

Maironio gatvė 22, Kaunas
Telefonas: 8 685 6 12 12
trattoria@piccolaitalia.lt

Darbo laikas

P. A. T. – 11:00 – 22:00
K. P. Š. – 11:00 – 23:00
S. – 12:00 – 20:00

Rezervacija internetu

MENIU

Autentiški itališki receptai

Nors daug kam itališkas virtuvė asocijuojasi su makaronais ir picomis, ji išties gali nustebinti ingredientų gausa, įvairiausiais skoniais ir patiekalais. Savo patiekalams atrinkome išskirtinius ir kokybiškus produktus, kurie atkeliauja tiesiai iš Italijos, tam, kad patirtume tikrą itališką skonį.

Pilnas restorano meniu

Atsiliepimai

Geriausias įvertinimas - atsiliepimai

 • Ačiū už labai skanų maistą. Pica Margarita buvo ideali: ją sodriai dengė pomidorų pasta su jaučiamais pomidorų gabalėliais, mozzarella sūris lydėsi burnoje, o jau picos pagrindas… vertas ir dar kartą vertas sugrįžimo. Aplinka visapusiškai kaip visada šauni. Laukiame sugrįžtant ir daugiau padavėjų iš atostogų, visada miela matyti restorane jų daugiau nei vieną 😉 Ačiū ir jiems, nes be jų atmosfera nebūtų tokia draugiška 😉 „A presto 😉 “

  Vida

 • Lankomės šioje vietoje nuo pat atidarymo. Nei karto nesame nusivylę nei maistu, nei aptarnavimu, visada užsirezervavę staliuką žinome, kad mūsų laukia puikūs patiekalai, šaunus aptarnaujantis personalas, kuris yra suinteresuotas į klientą. Visuomet išeiname su šypsena ir žinome, kad grįšime dar ne kartą 🙂

  Gintarė

 • Tobula. Esu labai išranki ir reikli, bet apie Jūsų restoraną nieko negaliu pasakyti blogo. Aplinka, muzika, interjeras puikūs. Maistas labai skanus. Padavėjai labai malonūs ir paslaugūs. Likau patenkinta. Ėjau pagal draugų rekomendacijas, o dabar pati rekomenduoju kitiems. Pas Jus tikrai galima pasijusti kaip Italijoj.

  Jūratė

 • Lankiausi pirmą kartą. Nustebino aplinka – jaukumu ir nenoru niekur skubėti, atsiribojimu. Cezario padažas toks koks turi buti – tikras, makaronų su grybais ir kumpiu, ravioli su vištiena skoniai taip pat idealus. Nei pridėsi, nei atimsi. Aptarnavimas pasakiškas – kiauras dešimt. Kainos ne kosminės. Tikrai sugrįšim.

  Ignas

Maistas į namus

Rezervacija

Patogiai ir greitai internetu

SVARBU: jei pageidaujate konkretaus staliuko arba salės, prašome skambinti +370 685 6 12 12. Rezervuojant internetu, staliukai parenkami automatiškai ir dėl didelio užimtumo, ne visuomet galime pakeisti.

Rezervacija tvirtinama automatiškai. Po rezervacijos atsiųsime SMS žinutę ir el. paštą. Jei pasikeis planai, atšaukti rezervaciją galėsite internetu. Visą informaciją rasite el. pašto žinutėje.

Dėl grupinių rezervacijų nuo 8 asm. skambinkite ‭+370 699 18 143
arba rašykite vita@piccolaitalia.lt

Rezervacijos atšaukimas: spauskite dešinėje esančiame kalendoriuje „atšaukti rezervaciją“ ir suveskite rezervacijos numerį, kurį gavote rezervuodami staliuką.

Darbo laikas:

P. A. T. – 11:00 – 22:00
K. P. Š. – 11:00 – 23:00
S. – 12:00 – 20:00

Kontaktai

Trattoria Piccola Italia

Kontaktai

Maironio gatvė 22, Kaunas
Telefonas: 8 685 6 12 12
trattoria@piccolaitalia.lt

Darbo laikas

P. A. T. – 11:00 – 22:00
K. P. Š. – 11:00 – 23:00
S. – 12:00 – 20:00

Rekvizitai

UAB Fresh Food
Įm.k. 302608367
PVM LT100006122114