Trattoria & Pizzeria

Maironio g. 22, Kaunas

+370 685 6 12 12

Autentiški italų

patiekalai

Itin jauki itališka

tratorria

Švieži ir kokybiški

produktai

TRATTORIA PICCOLA ITALIA

Piccola Italia – jaukus šeimos restoranas, kuriame vos tik įžengus jus pasitiks autentiška itališkos tratorijos atmosfera bei malonus krosnyje kepamų picų kvapas.

Ne paslaptis, kad Italijos virtuvė yra viena labiausiai vertinamų ir aptarinėjamų pasaulyje, tad ją reprezentuoti – didis iššūkis, kurį mes priimame su visa atsakomybe ir meile kokybiškam maistui. Siekdami įminti tikrų neapolietiškų picų ir nuostabaus skonio naminės pastos gamybos paslaptis, atsidavę mokėmės iš geriausių Italijos šefų. Taip pat suprantame, kad būtent vietiniai ingredientai – tiesiausias kelias tikrojo itališko skonio link. Dėl šios priežasties patiekalams gaminti naudojame tik kruopščiai atrinktus išskirtinius bei kokybiškus produktus, kurie į mūsų restorano virtuvę atkeliauja tiesiai iš Italijos.

Piccola Italia – puiki vieta tiek verslo pietums, tiek vakarienei su draugais bei šeima. Čia galėsite mėgautis itališkomis picomis, makaronų ar jūros gėrybių patiekalais, kuriuos, jums pageidaujant, lydės mūsų someljė rekomenduoti geriausi Italijos regionų gėrimai. 

Kontaktai

Maironio gatvė 22, Kaunas
Telefonas: 8 685 6 12 12
[email protected]

Darbo laikas

P.  – nedirbame
A. T. – 11:00 – 22:00
K. P. Š. – 11:00 – 23:00
S. – 12:00 – 20:00

Rezervacija internetu

MENIU

Autentiški itališki receptai

Drauge su šeima daug keliaujame po Italiją, o Toskanos, Sicilijos bei Kampanijos regionai mums tapo antraisiais namais. Visa, ką skaniausio atrandame šiame dolce vita krašte, siūlome paragauti ir Jums!

Pilnas restorano meniu
UŽKANDŽIŲ RINKINIAI IŠSINEŠTI

Atsiliepimai

Geriausias įvertinimas - atsiliepimai

 • Ačiū už labai skanų maistą. Pica Margarita buvo ideali: ją sodriai dengė pomidorų pasta su jaučiamais pomidorų gabalėliais, mozzarella sūris lydėsi burnoje, o jau picos pagrindas… vertas ir dar kartą vertas sugrįžimo. Aplinka visapusiškai kaip visada šauni. Laukiame sugrįžtant ir daugiau padavėjų iš atostogų, visada miela matyti restorane jų daugiau nei vieną 😉 Ačiū ir jiems, nes be jų atmosfera nebūtų tokia draugiška 😉 „A presto 😉 “

  Vida

 • Lankomės šioje vietoje nuo pat atidarymo. Nei karto nesame nusivylę nei maistu, nei aptarnavimu, visada užsirezervavę staliuką žinome, kad mūsų laukia puikūs patiekalai, šaunus aptarnaujantis personalas, kuris yra suinteresuotas į klientą. Visuomet išeiname su šypsena ir žinome, kad grįšime dar ne kartą 🙂

  Gintarė

 • Tobula. Esu labai išranki ir reikli, bet apie Jūsų restoraną nieko negaliu pasakyti blogo. Aplinka, muzika, interjeras puikūs. Maistas labai skanus. Padavėjai labai malonūs ir paslaugūs. Likau patenkinta. Ėjau pagal draugų rekomendacijas, o dabar pati rekomenduoju kitiems. Pas Jus tikrai galima pasijusti kaip Italijoj.

  Jūratė

 • Lankiausi pirmą kartą. Nustebino aplinka – jaukumu ir nenoru niekur skubėti, atsiribojimu. Cezario padažas toks koks turi buti – tikras, makaronų su grybais ir kumpiu, ravioli su vištiena skoniai taip pat idealus. Nei pridėsi, nei atimsi. Aptarnavimas pasakiškas – kiauras dešimt. Kainos ne kosminės. Tikrai sugrįšim.

  Ignas

MAISTAS Į NAMUS
MAISTAS Į NAMUS

Rezervacija

Patogu, Greita, Garantuota

Specialūs pageidavimai. Atliekant rezervaciją internetu staliukai parenkami automatiškai. Pageidaujant konkretaus staliuko ar salės prašome skambinti +370 685 6 12 12. Informuojame, kad esant dideliam restorano užimtumui, ne visada šį pageidavimą galėsime išpildyti. 

Dėl grupinių rezervacijų 8 asmenims ar daugiau prašome kreiptis tel. +370 685 6 12 12

Rezervacijos patvirtinimas. Įvedus pasirinkimus, rezervacija patvirtinama automatiškai (rezervacijos numerį nedelsiant atsiųsime SMS žinute ir nurodytu el. paštu). Jūsų planams pasikeitus, internetu rezervaciją galėsite atšaukti bet kuriuo metu.

Rezervacijos atšaukimas. Paspauskite kalendoriaus dešinėje esantį mygtuką „Atšaukti rezervaciją“ ir suveskite rezervacijos numerį, kurį gavote SMS žinute bei el.paštu.

Darbo laikas:

Pirmadienis: Nedirbame
Antradienis – trečiadienis: 11:00 – 22:00
Ketvirtadienis – šeštadienis: 11:00 – 23:00
Sekmadienis: 12:00 – 20:00

Kontaktai

Trattoria Piccola Italia

Kontaktai

Maironio gatvė 22, Kaunas
Telefonas: 8 685 6 12 12
[email protected]

Darbo laikas

P. – nedirbame
A. T. – 11:00 – 22:00
K. P. Š. – 11:00 – 23:00
S. – 12:00 – 20:00

Rekvizitai

UAB Fresh Food
Įm.k. 302608367
PVM LT100006122114
SEB bankas, 70440
LT287044060007694410